PROJEKČNÉ A KONŠTRUKČNÉ PRÁCE

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Ako jedna z mála strojárenských spoločností zabezpečujeme vývoj, výrobu aj servis jedinečných produktov podľa Vašich špecifických požiadaviek. Vývojové oddelenie VÝVOJ Martin, a.s. je vybavené najnovšími software a hardware a disponuje tímom odborníkov, čo nám umožňuje komplexne riešiť vývojové práce projekčného a konštrukčného charakteru.

Technická dokumentácia je vyhotovovaná v 3D CAD programoch – SolidWorks 2016 a CATIA V5. Pre kvalitu bezpečnosť technického riešenia využívajú naši konštruktéri SolidWorks Simulation a MitCalc. Oddelenie elektrických systémov má k dispozícii software eCAD Engineering Base Professional. Pre testovanie a skúšobníctvo používame SimulationXpress, SolidWorks FloXpress a SolidWorks Flow Simulation.

Pre archiváciu a správu dát technickej dokumentácie využívame SolidWorks Enterprise PDM. V 3DVIA Composer sú vytvárané 2D a 3D obrázky a animácie pre technickú dokumentáciu výrobkov priamo z 3D dát.

Našich služieb projekčného a konštrukčného typu môžete využiť v oblasti civilnej aj obrannej techniky. Dôkazom Našej vysokej kvality a profesionality je Potvrdenie o priemyselnej bezpečnosti pre oboznamovanie sa s utajovanou skutočnosťou stupňa „DÔVERNÉ“, AQAP 2110 a STN EN ISO 9001:2008 a ďalšie cerfitifikáty.

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, sú určené odborníkom v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites. ok