O firme

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

V spoločnosti VÝVOJ Martin, a.s. sa zameriavame na výrobu vojenských kontajnerov, špecializovaných kontajnerov pre civilných zákazníkov,  mobilných a modulárnych veží riadenia letovej prevádzky, rádionavigačných systémov a leteckých prevádzkových služieb. Zabezpečujeme aj opravy a servis pre rôzne typy kontajnerov, rádiolokačnú techniku, systémy protivzdušnej obrany a letecké prevádzkové služby pre Ministerstvo obrany Slovenskej republiky. Sme silným a progresívnym podnikom, ktorý dokáže navrhnúť a vyrobiť vysoko špecializované výrobky podľa požiadaviek našich klientov.

Spoločnosť VÝVOJ Martin, a.s. je členom skupiny MSM GROUP pôsobiacej v oblasti obranného a civilného priemyslu. Nová kapitola fungovania našej spoločnosti sa začala písať 01. 12. 2021, kedy sme sa zlúčili so spoločnosťou MSM Banská Bystrica, a.s. Týmto krokom sme rozšírili naše  produktové portfólio a posilnili svoju pozíciu na trhu. Našou prioritou je vždy dodávať  zákazníkom špičkové produkty na najvyššej možnej úrovni.

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, sú určené odborníkom v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites. ok