Medzinárodný strojársky veľtrh v Brne 2018

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
Back
[Wed, 11/28/2018 - 12:00]

V dňoch 1. – 5. októbra 2018 sa v Brne konal Medzinárodný strojársky veľtrh. Ide o najvýznamnejší priemyslový veľtrh v strednej Európe. Každý rok veľtrh navštívi viac ako 1 600 vystavovateľov a 80 000 návštevníkov.

V rámci zastúpenia holdingu sa veľtrhu zúčastnila spoločnosť VÝVOJ Martin, a.s. Ako jeden z vystavovateľov strojárskej výroby sa v spolupráci so Slovenskou agentúrou pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) spoločnosť odprezentovala v rámci národnej expozície pod značkou GOOD IDEA SLOVAKIA spolu s ďalšími 41 slovenskými spoločnosťami a inštitúciami.

Počas štyroch dní výstavy nás navštívilo mnoho potenciálnych zákazníkov zo Slovenka, Čiech, Rakúska a Poľska. Tieto stretnutia boli zaujímavé hlavne z hľadiska budúcich spoluprác pri vytváraní nových projektoch či už z oblasti spracovania plechov, ale i kompletnej výroby podľa výkresovej dokumentácie a jednotlivých požiadaviek zákazníkov. V priebehu výstavy niektorí potenciálni zákazníci taktiež prejavili záujem o výrobky spoločnosti VÝVOJ Martin a.s., a to prevažne o polohovadlá. V blízkej budúcnosti budeme s týmito zákazníkmi v kontakte a budeme rozvíjať aktivity do budúcna pre vyplnenie kapacít strojárskeho priemyslu v zmysle dlhodobej stratégie celej skupiny MSM.

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, sú určené odborníkom v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites. ok