IDET 2015

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
Back
[Mon, 06/22/2015 - 08:10]

V dňoch 19.-21. mája sa VÝVOJ Martin  v rámci spolupráce so spoločnosťou BAE Systems, ako spoluvystavovateľ zúčastnil medzinárodného veľtrhu obrannej a bezpečnostnej techniky IDET 2015 v Brne. Tento veľtrh je významnou prehliadkou obranných a bezpečnostných technológií  v strednej Európe so silnou medzinárodnou účasťou vystavovateľov a odborných návštevníkov.  VÝVOJ sa podieľal na prezentovaní mobilného radarového  systému - Commander SL Mobile Radar System, tým, že pracovisko operátora bolo umiestnené v špeciálne upravenom kontajneri na nosiči kontajnerov TATRAPAN  8x8 CC.

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, sú určené odborníkom v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites. ok