Certifikáty

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

V spoločnosti VÝVOJ Martin, a.s. sa už vyše 60 rokov snažíme o spokojnosť Našich zákazníkov.  Napriek neustále sa zvyšujúcim nárokom, sa nám darí plniť potrebné štandardy a normy. Dôkazom nášho úsilia sú certifikáty ISO a ďalšie nevyhnutné potvrdenia:

OHSAS 18001:2007 -  Certifikát, ktorý stvrdzuje, že sme zaviedli a používame systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa normy v oblasti vývoj a výskum cestných strojov a dopravných zariadení;  opravy a úpravy cestných strojov a dopravných zariadení; výskum a vývoj vojenských zbraní a náhradných dielov na vojenské zbrane; vývoj, výroba rekonštrukcie a servis agregátov a technologických zariadení spracovateľského priemyslu s dôrazom na strojárstvo v rozsahu voľných živností; vývoj, výroba, rekonštrukcie, predaj a servis priemyselných polohovadiel, technologických prípravkov a robotických systémov v rozsahu voľných živností; poradenská a expertná činnosť, inžiniering, projektové riadenie.

ISO 14001:2015 - špecifikuje požiadavky systému environmentálneho manažérstva tak, že umožní organizácii pripraviť a implementovať politiku a dlhodobé ciele, ktoré zohľadňujú právne požiadavky a informácie o významných environmentálnych aspektoch. Hlavným cieľom tejto normy je podporiť ochranu životného prostredia a prevenciu znečisťovania v rovnováhe so sociálno-hospodárskymi potrebami. Preukázanie úspešnej implementácie tejto normy môže organizácia použiť na to, aby presvedčila zainteresované strany, že má primeraný systém environmentálneho manažérstva.

ISO 9001:2008 - špecifikuje požiadavky, ktoré možno využiť  pri internej aplikácii v rámci organizácie, alebo na certifikáciu či na zmluvné účely.

SOŠ AQAP 2110:2010 – obsahuje požiadavky NATO na kvalitu. SOŠ AQAP obsahuje požiadavky, ktoré ak sa primerane realizujú, poskytujú dôveru v schopnosti dodávateľa dodávať produkt, ktorý zodpovedá požiadavkám, dohodnutým v zmluve s odberateľom.

Potvrdenie o priemyselnej bezpečnosti podnikateľa -  Stupeň utajenia ,,Dôverné“ pre oboznamovanie sa s utajovanou skutočnosťou, pre postúpenie a vznik utajovanej skutočnosti.

Povolenie obchodovať s vojenským materiálom - umožňuje kúpu/predaj vojenského materiálu, zahraničnoobchodnú činnosť s vojenským materiálom, interkomunitárnu prepravu vojenského materiálu, sprostredkovateľskú činnosť s vojenským materiálom. Rozhodnutie Ministerstva hospodárstva SR.

Osvedčenie o spôsobilosti vykonávať výskum a vývoj - oprávňuje VÝVOJ Martin a.s. vykonávať výskum a vývoj. Osvedčenie je vydané akreditačným orgánom Ministerstvom školstva SR. Platnosť je šesť rokov od vydania.

Oznámenie o pridelení NCAGE - kód výrobcu/dodávateľa pridelený Odborom kodifikácie Úradu pre obrannú štandardizáciu, kodifikáciu a štátne overovanie kvality

OMB Approval 1405-0002 - umožňuje import produktov obrannej techniky, obranných služieb alebo technických údajov do Spojených štátov.

AQAP 2110
ISO 14001
ISO 9001
ISO 9001 3834
OHSAS18001
Osvedčenie o spôsobilosti vykonávať výskum a vývoj
Oznámenie o pridelení NCAGE
Povolenie obchodovať s vojenským materiálom
NBÚ
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, sú určené odborníkom v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites. ok