C2 Shelters

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
Back
[Pi, 08/02/2013 - 06:41]

Systém C2 Shelters je vyrábaný pre Swedish Defence Materiel Administration (FMV), konečným užívateľom sú Švédske ozbrojené sily. Kontajnery poskytujú technické a pracovné zázemie pre rôzne štábne jednotky.
- inštalácia (infraštruktúra) kontajnerov je flexibilná a podporuje niekoľko rôznych možností
- plne funkčné operačné jednotky systému spĺňajú požiadavky na zvuk, otrasy ako aj vibrácie a EMC/EMI ochranu
- systém je prispôsobený na prevádzku, transport a údržbu v rámci klimatických kategórií A1, A2, A3, B1, B2, B3, C0 a C1 v súlade s AECTP 200 Category 230, Leaflet 2311
- systém je vybavený zabudovaným generátorom, klimatizáciou a filtro-ventilačným zariadením
- súčasťou dodávky je aj dokumentácia, tréning a logistická podpora

System zahŕňa:
1. Kontajnery pre pracoviská štábu
Tieto kontajnery sú založené na štandardnom rozmere ISO 688 1C (dĺžka 20 stôp, výška a šírka 8 stôp), ľahko prepraviteĺné aj manipulovateľné. Kontajnery sú dostupné v 2 rôznych prevedeniach Command Shelter (COS) – Veliteľský kontajner a Staff Working Shelter (SWS) – Kontajner pre pracovisko štábu.
„COS“ je mobilné, sebestačné pracovisko s balistickou ochranou. Kontajner je pripravený pre inštaláciu komunikačných zariadení a má zabudovaný generátor.
,,SWS“ je mobilné pracovisko s vnútorným pracovným prostredím, ktoré je prispôsobené na ,,kancelárske práce“. Umožňuje flexibilné využitie, napr. je možné premiestňovať pracoviská podľa potreby.

2. Technické kontajnery
Kontajnery majú externé rozmery odpovedajúce ISO 688 1C a 1D. Kontajnery sú dostupné v dvoch prevedeniach, a to Komunikačný a sieťový kontajner 20 stopový (CNS20) a Komunikačný a sieťový kontajner 10 stopový (CNS10). Technické kontajnery obsahujú technické zariadenie, napr. servery či rádia, ktoré sú potrebné pre fungovanie celého systému. 

3. Technicko-pracovné kontajnery
Tzv. TWS kontajnery sú kombináciou Kontajnerov pre pracovisko štábu (SWS) a Komunikačných a sieťových kontajnerov (CNS).

4. Prídavné zariadenia
Toto zariadenie sa skladá z  Shade Fly  - Tieniace plachty a Interconnect System - Prepojovacieho systému. Interconnect slúži na prepájanie všetkých typov kontajnerov. Systém je modulárny a flexibilný, môže spájať 2 aj viac kontajnerov. Shade fly je tiež určený pre všetky typy kontajnerov. Chráni proti slnečnému žiareniu, tzn. že poskytuje tieň a tým znižuje teplotu vo vnútri kontajnera.

C2 Shelters System
Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, sú určené odborníkom v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites. ok