Zákaznícka výroba

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

VÝVOJ Martin, a.s. ponúka široké možnosti výrobných technológií.

Výroba unikátov podľa výkresov zákazníka
Naše dlhoročné skúsenosti a vedomosti v oblasti strojárstva nám umožňujú výrobu jedinečných produktov podľa špecifických požiadaviek a výkresov zákazníka. Kvalifikovaní zamestnanci spoločnosti VÝVOJ Martin, a.s. si vďaka ich neustále sa zvyšujúcej odbornosti ľahko poradia s každou problematikou.

Výrobná kooperácia
VÝVOJ Martin, a.s. je slovenská spoločnosť so 60-ročnou tradíciou. Po celý ten čas sa firma angažuje v nových aktivitách. Hľadá nové projekty, ktoré by sa mohli realizovať, alebo by sa na nich mohla podieľať. VÝVOJ Martin, a.s. samozrejme víta aj malé projekty, ktoré vytvárajú vzájomnú dôveru medzi jednotlivými stranami, a ktoré sa do budúcna môžu stať základom pre ďalšiu spoluprácu v širšom meradle.

*V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. č. 00421 43 4132 005 alebo na e-mail: jkozar@vyvoj.sk

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, sú určené odborníkom v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites. ok