Služby

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Spoločnosť VÝVOJ Martin, a.s. poskytuje konštantne najvyššiu úroveň služieb. Vždy sa snažíme vyjsť Vám v ústrety a prekonať Vaše očakávania. Zastávame individuálny prístup ku zákazníkom a riešime požiadavky bez zbytočného omeškania. Na možné problémy sa pozeráme z vyššej perspektívy a hľadáme viaceré možnosti riešenia. Služby, ktoré možno dostať u nás sa pýšia kvalitatívným a profesijným charakterom.

Ponuka našich služieb zahŕňa: ZÁKAZNÍCKY VÝVOJ, ZÁKAZNÍCKA VÝROBA, TESTOVANIE A SKÚŠOBNÍCTVO a SERVIS. Súčasťou našej rozšírenej ponuky je CNC OBRÁBANIE.

Unikátnou možnosťou VÝVOJ Martin, a.s. je návrh rekonštrukcie a následná montáž priemyselných zariadení.

Špeciálnou časťou našej ponuky je schopnosť poskytnúť zákazníkovi dodávateľský úver, preskúmať možnosť získania nenávratnej alebo čiastočne návratnej finančnej pomoci zo zdrojov na podporu výskumu a vývoja (štrukturálne fondy, rámcové programy EK, EDA, agentúrne a inovačné zdroje).

*V prípade záujmu o služby, ktoré nie sú v ponuke nás kontaktujte na tel. č. 00421 43 4132 005 alebo na e-mail: info@vyvoj.sk

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, sú určené odborníkom v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites. ok