Separátor ropných látok

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
Back

Separátor ropných látok oddeľuje olejové zložky od vody, zachytáva ich a vodu vyčistí tak, aby mohla byť vypustená naspäť  do životného prostredia bez rizika následnej kontaminácie. Je skonštruovaný a vybavený tak, aby ho bolo možné použiť v nedostupnom teréne.  Separátor má príslušenstvo na nasatie kontaminovanej vody, zber tuhých častíc, separačnú časť a príslušenstvo na vypustenie oddelených zložiek. 
Popis jednotlivých častí technologického zariadenia:


- Kompatibilný zberný skimmer,  vybavený na pripojenie ku separátoru:
• štvorplaváková, skladacia, prenosná konštrukcia
• použiteľný na vodnú hladinu
• použiteľný s peristaltickým alebo podtlakovým vákuovým čerpacím  systémom
• automatické nastavenie zbernej hrany
• prietok min. 100 l/min.  a max.  400 l/min.
• dodávaný s plávajúcou hadicou o dĺžke min. 20 m – 2 ks

- Peristaltické čerpadlo:
• riadený výkon min. 120 l/min.
• pripojenie na hadice s DIN koncovkami „C 52“


- Elektrocentrála
• výkon min. 8kW, 400V
• uzemňovacia súprava pre odvedenie elektrického náboja (uzemňovacia sada, 3 ks uzemňovacích káblov, uzemňovací kolík 1 sada),


- Príslušenstvo
a) Nádoba separátora s príslušnými ventilmi, držiakmi hadíc, roštmi a vnútorným vybavením,
b) 5 ks nádob antistatických na zber separovanej látky s objemom jednej min. 200 l.,
c) Nasávacie hadice antistatické s „C 52“ koncovkou DIN v dĺžke min. 10 m – 2 ks,
d) Nasávací kôš „C 52“  – 1ks,
e) Kľúč na koncovku DIN „C 52“ v neiskrivom vyhotovení – 1ks,
f) Oleju odolná zberná hadica s koncovkou DIN „C 52“  – 2ks,
g) 4ks plávajúce laná dĺžky min. 20 m,
h) Predlžovací kábel 400V s dĺžkou min. 20 m,
i) Výfuková flexibilná kovová hadica elektrocentrály -1ks
j) Výbava ku separačným komorám – filtračné náplne,
k) Obslužné príslušenstvo – podkladové dosky podpier, háky na manipuláciu s filtrami a rohožami,
l) Sorpčná rohož hydrofóbna univerzálna rozmerov min. 400 x 500 mm – 100 ks,
m) Netkaná textília zachytávajúca ropné látky rozmerov 2400 x 10000 mm – 10 ks rolka,
n) PE vrecia na odpad uzatvárateľné rozmerov min. 1000 x 500 mm  - 20 ks,
o) Viazacie prostriedky na kotvenie hadíc (lano odolné voči ropným produktom v dĺžke min. 20 m , popruh s karabínou, univerzálna lepiaca páska slúžiaca na provizórnu opravu poškodených hadíc min. 50 m) – 1sada.

Technologické zariadenie je namontované v ISO 1C kontajnery s naťahovacím hákom. Prístup do kontajnera je z troch strán. Kontajner je možné nivelizovať pomocou hydraulických zdvihákov. Váha kontajnera vrátane technologického zariadenia je 5 t.
Separátor je skonštruovaný v antistatickom vyhotovení s výkonom min. 100 l/min. ,  max. prietokom 6000l/min. a má meraním dokladovanú koncentráciu NEL na výstupe max. 2,5 mg/l. Separačná nádrž má objem naplnenia minimálne 1600 l.

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, sú určené odborníkom v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites. ok