OBRANNÁ TECHNIKA

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Vďaka diverzifikácii našich aktivít a neustálemu rozširovaniu služieb sme sa stali významným aktérom v obrannom priemysle Slovenskej republiky ako aj na celosvetových trhoch. V rámci obrannej techniky poskytujeme ozbrojeným silám a záchranným službám vývoj, výrobu i servis aplikácii kolesových vozidiel a kontajnerových technológií v rôznych stupňoch balistickej odolnosti.

Našim cieľom je poskytovanie obrannej techniky pre taktickú podporu operácií obrany v nepriateľskom prostredí. V každom stupni výskumu myslíme predovšetkým na efektívnosť produktu a dbáme na bezpečnosť a komfort jeho užívateľov.  Vysoké nároky na kvalitu obrannej techniky spĺňame vďaka tímom odborníkov a dostupnosti adekvátnych technológií.

Viac informácií a podrobností o našich produktoch môžete nájsť tu...

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, sú určené odborníkom v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites. ok