O firme

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

VÝVOJ Martin, a.s. je progresívna spoločnosť s bohatou históriou. Tradícia v oblasti výskumu a vývoja je posilnená skúsenosťami z oblasti strojárstva a hlavne obranného priemyslu. VÝVOJ Martin, a.s. koncentruje široké spektrum aktivít v oblasti tohto priemyselného segmentu. Multi-produktová  platforma obsahuje prototypovú, kusovú a malosériovú výrobu. Portfólio okrem iného zahŕňa aj vývoj rôznych unikátnych strojov a zariadení. Špecializovaní odborníci garantujú komplexné riešenie vývojových prác konštrukčného a projekčného charakteru, pričom realizácia ,,high-tech“ je možná vďaka pružným väzbám na výrobné kapacity ďalších podnikov. VÝVOJ Martin, a.s. zaujíma významné postavenie na dnešnom predimenzovanom globálnom trhu.

Privatizáciou v roku 2004  sa  firma pretransformovala na dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť. Pružne napreduje v súlade s potrebami trhu a požiadavkami zákazníkov pri maximálne ekonomickom využití ľudského i technologického potenciálu. VÝVOJ Martin, a.s. dokáže realizovať a dodať zákazníkovi nekonvenčné riešenia v oblasti obranného aj strojárskeho priemyslu. Každý rok sa jeho profesionálne tímy usilujú o inovácie a rozvoj technológií využívajúc nové poznatky vedy a techniky.

Spoločnosť je orientovaná na zákazníkov a jej prioritou je dodanie výrobkov, vrátane služieb na čas, a v rámci dohodnutého rozpočtu. Prioritou je poskytovanie riešenia, ktoré prináša zákazníkovi najmä konkurenčnú výhodu.

Zaujímame sa o krajší, lepší, čistejší aj bezpečnejší svet...

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, sú určené odborníkom v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites. ok