CIVILNÁ TECHNIKA

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vyvoj.sk/www/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Naša strojárenská spoločnosť má silný základ, históriu aj potenciál. Sme zakladateľom Zväzu priemyselných, výskumných a vývojových organizácií. Angažovanosť v jednotlivých organizáciách a zväzoch už dlhé roky prispieva k zdokonaľovaní sa vo výskume a vývoji strojárenských zariadení i strojov samotných.

V ponuke môžete mimo iné nájsť:

 • priemyselné polohovadlá v nosnosti 1 – 100 t (určené hlavne pre zváračské pracoviská)
 • bezpečnostné ISO kontajnerové pracoviská s vlastným energetickým zdrojom, klimatizované a s komunikačným systémom a internetom, s možnosťou vybavenia podľa želania zákazníka
 • priemyselné pohony, vrátane pohonov vysokých výkonov pre technologické zariadenia, kde zanikol dodávateľ
 • skúšobné zariadenia a stendy pre overovanie kvality v železničnom opravárenstve, v priemysle výroby ložísk, ale aj v iných odvetviach
 • výrobné prípravky ustavovacie, opracovacie, montážne, zváracie
 • náhradné nadstavby, náhradné  diely a rekonštrukcie posýpacích nadstavieb, pluhov a radlíc pre zimnú údržbu ciest, prednostne z rady US z výroby VÝVOJ Martin, a.s.

Produkčné kapacity spoločnosti nám umožňujú aj zákaznický vývoj.

Podľa potrieb zákazníka sme schopní zabezpečiť rekonštrukcie technologických, dopravných a výrobných liniek.

Viac informácií a podrobností o našich produktoch môžete nájsť tu...

 

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, sú určené odborníkom v oblasti zbraní a streliva. Vstupom na ne vyhlasujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Websites you are about to enter are dedicated to experts in field of firearms and ammunition. You state that you are firearms licence or permit holder by entering these sites. ok